Futbolas

Įrengimas

Futbolo Aikštės Įrengimas Dirbtine Žolės Danga

Futbolo aikštės įrengimas, tai mūsų kasdienybė. Europos mastu, esame įrengę ne vieną dešimtį stadionų su dirbtinės žolės danga. Didelis įdirbis mums leidžia projektus užbaigti laiku išvengiant nereikalingų ir laiką atimančių klaidų . Mums, sporto aikštelių įrengimas, tai atsakomybės ir esminių vertybių laikymosi reikalaujantis darbas.

J&E Sports Baltic kompanijos naudojamos dirbtinės žolės dangos yra sertifikuotos tarptautinės futbolo federacijos FIFA. 

Įrengimas


Pagrindas

Esant kietam asfalto ar kitos medžiagos paviršiui Futbolo stadiono pagrindo įrengimui naudojame specialų Shockpad sluoksnį kuris suteikia žemės minkštumo jausmą be jokių žemės ar kitų purvo pėdsakų.  Jei stadiono pagrindas yra iš anksto padengtas guminiu paviršiumi papildomas sluoksnis nereikalingas ir pereinama dirbtinės žolės tiesimo.


Klojimas

Esant lygiam ir tvirtam pagrindui tiesiama pasirinkta dirbtinė veja. Veja transportuojama rulonuose taip ją išlaikant lygią ir paruoštą sklandžiam ištiesimui. Kiekvienos dirbtinės žolės juosto dalis atidžiai patikrinama ir išlyginama.


Sujungimas

Po to kai kiekviena dirbtinės žolės juosta yra tiksliai suglaudžiama ir pasiekiamas maksimalus tikslumas sujungimo vietose pasitelkiant jungimo juostą ir spec. klijus dirbtinės žolės juostos yra suklijuojamos taip užtikrinant viso žolės ploto vientisumą ir tvirtumą.


Juostos

Siekiant tobulumo kiekviena iš futbolo aikštės juostų yra individualiai išpjaunama ir ištiesiama taip pat naudojant itin tvirtus klijavimo elementus. Ši metodika taikoma pasiekti ne tik maksimalų juostų tikslumą pagal standartus, bet taip pat prisitaikant prie išskirtinių kliento poreikių.


Smėliavimas

Pirmasis iš dviejų svarbiausių aikštės įrengimo užbaigimo etapų - smėliavimas. Smėliavimo metu į tarpus tarp žolės plaukelių yra suberiamas ir šepečių pagalba išlyginamas kvarcinis smėlis kuris neleidžia plaukeliams nulinkti ir taip palaiko pastovią žolės formą.


Užbaigimas gumos granulėmis

Antras svarbiausias futbolo aikštės įrengimo užbaigimo etapas - gumos granulių bėrimas ir lyginimas. Granulių bėrimo metu į tarpus tarp žolės plaukelių ant jau esančio kvarcinio smėlio sluoksnio yra suberiamas ir šepečių pagalba išlyginamas gumos granulių sluoksnis kuris taip pat neleidžia plaukeliams nulinkti ir palaiko formą tuo pačiu suteikdamas žolei paviršutinio minkštumo.


Dirbtinės žolės juosta, be užpildo

Smėlio užpildas

Gumos granulių užpildas (ant esamo smėlio užpildo)