Dirbtinė žolė kraštovaizdžiui

NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

EASI SMĖLIS (specialus silicio smėlis)

Šis ypatingas džiovintas smėlis pilamas ant Easigrass™ ir yra mechaniškai suberiamas į tarpelius. Taip paviršius išlieka stabilus reikiamoje padėtyje net ir karščiausiais vasaros mėnesiais.

EASIGRASS™

Rinktinė žolė, kurią klientai pasirenka pagal poreikį, t.y., sportui ar sodui.

EASI APSAUGA NUO SMŪGIŲ

Easi-apsauga nuo smūgių tvirtinama po Easigrass™. Ji suminkština galutinį paviršių. Ši apsauga yra visiškai akyta, perdirbama ir užtikrina 1.3 m kritinio kritimo aukštį, todėl šis paviršius visuomet yra visiškai saugus.

EASI-GRIT SMĖLIS

Šis specialiai išgautas smėlis užtikrina pagrindą, ant kurio galima tvirtinti Easi apsaugą nuo smūgių.

EASI APSAUGA NUO PIKTŽOLIŲ

Tai - specialiai parinkta geotekstilės membrana, kuri veikia kaip pirmoji apsauga nuo piktžolių Easigrass™ sistemoje. Priklausomai nuo žemės būklės, Easi apsauga nuo piktžolių gali būti tvirtinama virš arba po smėliu.

EASI VISOMS ORO SĄLYGOMS ATSPARŪS KLIJAI

Tai - specialiai sukurti ir parinkti dviejų dalių klijai, kuriuos galima paskirstyti ant mūsų 30 cm pločio jungiamosios juostos. Juos galima naudoti bet kokiomis oro sąlygomis, todėl netenka atidėlioti darbų.

Easigrass dirbtinė žolė - sprendimas Jums

Easigrass dirbtinė žolė kraštovaizdžiui, interjerui bei eksterjerui. Tai daugiau kaip 25-erių metų sėkmės istorija prasidėjusi Didžiojoje Britanijoje. Maždaug prieš tiek laiko į kraštovaizdžio formavimo rinką atėjo inovacija pakeitusi ją priėmusių žmonių kasdienybę.

Jokių piktžolių, jokio purvo, jokios netvarkos ar žolės pjovimo. Visada žalia vietose, kur tikra veja sunkiai želia, kur sunku ar nėra laiko jos prižiūrėti. Vietose, kur vejos apskritai nepasodinsi: terasose, balkonuose, parodose ir visur, kur natūralios žalumos pageidauja širdis.


Easigrass dirbtine veja bei prekės ženklu pasitiki tokios tarptautinės kompanijos, kaip: