Svetainė ruošiama...

Paslaugos

Ruošiame didelės apimties projektus pagal specialius užsakovo poreikius. Profesionali komanda pasiruošusi patarti, sukurti ir įgyvendinti geriausius sprendimus pritaikant dirbtinę dangą kraštovaizdžiams, universalioms sporto ar vaikų žaidimų aikštelėms, futbolo aikštynams ir teniso kortams. Siūlome pilną vejos įrengimą nuo pagrindo paruošimo iki dangos paklojimo, aptarnavimą dangos priežiūrai, taip pat renovuojame ir atnaujiname nusidėvėjusią dangą.

Įrengimas

Dirbtinės dangos sporto aikštynams įrengti gali būti naudojami įvairūs metodai, o konkreti technika, kuri geriausiai tinka projektui, priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant sporto aikštės tipo ir kitų charakteristikų. Svarbu atidžiai apsvarstyti šiuos veiksnius, kad būtų užtikrinta, jog dirbtinė danga būtų sumontuota teisingai ir ilgai tarnautų. Mūsų instaliacijos sistemą sudaro pagrindo, viršutinio sluoksnio ir užpildo derinys, kuris sukuria funkcionalų ir patvarų dirbtinės žolės sporto aikštyną. Viršutinis sluoksnis – tai dirbtinės žolės pluoštas, kuris yra matomas žaidėjams ir žiūrovams. Užpildas yra medžiagos, tokios kaip smėlis ir guma, sluoksnis, naudojamas tarp viršutinio dirbtinės žolės pluošto sluoksnio ir pagrindo. Smėlio užpildas padeda palaikyti tvirtą dirbtinės dangos viršutinį sluoksnį, o gumos granulės suminkština paviršiaus plotą bei sudaro sąlygas našiam naudojimui. Galime padėti pasirinkti ir pritaikyti geriausią dirbtinės dangos sprendimą, tinkamą konkrečiai sporto šakai ir pritaikyti prie esamų aikštės sąlygų, tam, kad būtų pasiekti geriausi efektyvumo ir ilgaamžiškumo rezultatai.

Aptarnavimas

Svarbu nepamiršti, kad nors dirbtinei vejai reikia mažiau priežiūros nei natūraliai žolei, ją vis tiek reikia tinkamai prižiūrėti, kad būtų užtikrintos jos eksploatacinės savybės ir tarnavimo laikas. Lengva kasdienė priežiūra, tokia kaip šiukšlių ir lapų pašalinimas, padeda išlaikyti dirbtinę veją švarią ir neužterštą, taip nesukeliant kliūčių jos naudojimui. Taip pat svarbu periodiškai tikrinti užpildo lygį ir prireikus jį papildyti, kad būtų užtikrinta, jog dirbtinės žolės pluoštas būtų tinkamai paremtas ir naudojimo paviršius būtų vienodas. Reikalinga ir speciali priežiūra, tokia kaip gilus valymas ar šukavimas, kuris taip pat prisideda prie ilgesnio dirbtinės dangos tarnavimo laiko bei palaiko optimalią paviršiaus ploto būklę. Svarbu atidžiai apsvarstyti konkrečius įrengto ploto ar aikštės priežiūros poreikius ir parengti priežiūros planą, kuris ilgam išlaikytų gerą dirbtinės vejos būklę. Mūsų darbas yra užtikrinti, kad reikiama priežiūra būtų atliekama reguliariai bei patarti ko reikėtų imtis, norint, kad dirbtinės žolės plotai kuo ilgiau būtų tinkami naudoti.

Renovacija

Svarbu nepamiršti, kad net ir tinkamai prižiūrima, dirbtinės žolės danga ilgainiui susidėvės ir ją gali reikėti atnaujinti arba pakeisti, tam, kad būtų užtikrintas saugus ir pilnavertis jos panaudojimas. Renovacijos poreikis priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant naudojimo intensyvumą, sporto šakos ypatybes ar įrengimo vietos sąlygas. Reguliarūs patikrinimai ir vertinimai gali padėti nustatyti, kada reikalinga renovacija ir iš anksto planuoti darbus. Galime objektyviai patarti, padėti nustatyti renovacijos ar atnaujinimo poreikį bei padėti pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį planą. Pasirinkę mus, galite būti tikri, kad dirbtinės žolės aikštelė bus atnaujinta kokybiškomis priemonėmis bei atitiks aukščiausius standartus.