Svetainė ruošiama...

Apie mus

„J&E Sports Baltic“ yra olandų kapitalo įmonės „J&E Sports“ dalis, Lietuvoje veiklą pradėjusi vykdyti 2017 metais. „J&E Sports Baltic“ įmonė sukaupusi ilgametę tarptautinę patirtį dirbtinės žolės pramonėje, todėl gali pasiūlyti Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės produkciją, kvalifikuotų darbuotojų patirtį, profesionalią priežiūrą bei išskirtinių sprendimų įgyvendinimą. Mūsų komandos kompetencija, gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių ir organizaciniai įgūdžiai yra mūsų komandos pagrindas, prisidėjęs prie mūsų įmonės sėkmės išpildant dirbtinės žolės sprendimus tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu. Pagrindinis mūsų tikslas – pirmenybę teikti produktyvumui ir aukščiausios kokybės rezultatams. Šie veiksniai itin svarbūs norint kuo geriau patenkinti klientų lūkesčius ir išlaikyti nepriekaištingą reputaciją rinkoje.

ĮRENGTA

+ 1 000 000

m2

ĮGYVENDINTA

+ 150

Projektų

PATIRTIS

+ 15

Metų

Misija

Mūsų misija – pasiūlyti ir įgyvendinti visapusiškus klientų projektus, nuo tinkamiausių medžiagų pasirinkimo iki įrengtų erdvių priežiūros. Užmezgame glaudžius ryšius su savo klientais, o tai leidžia mums pasiekti optimalų efektyvumą vykdant projektus, kur svarbiausia yra kliento poreikiai ir norai. Būdami vieni iš rinkos lyderių, siekiame nuolat tobulinti savo paslaugas, o reguliariai keliama darbuotojų kvalifikacija leidžia dirbti remiantis inovatyviausiais metodais. Laikantis šių principų mes ne kartą patvirtinome ir toliau stipriname savo, kaip rinkos lyderio, pozicijas!

Vizija

Bėgant metams ir tobulėjant technologijoms, dirbtinės vejos pasirinkimas aplinkai ir sportui įsitvirtino pasiūlos rinkoje. Nuolat tobulinama kokybė ir vis didesni reikalavimai aukštiems standartams – dirbtinės vejos rinkos ateities vizija. Mūsų, kaip vieno šios rinkos lyderio, vizija yra siekis kuo greičiau reaguoti į besikeičiančią rinką ir jos poreikius, kūrybiškų sprendimų paiešką, kvalifikuotų darbuotojų išlaikymą bei ekurti erdvę nujovėms.

IŠMANŪS SPRENDIMAI – AISTRA DARBUI

Dėka ilgametę patirtį turinčios, patyrusios ir kompetentingos darbuotojų komandos, galime įrengti kiekvienai atskirai sporto erdvei ar sporto kompleksams pritaikytus dirbtinės dangos projektus. Naujausios, efektyvios daugiafunkcinės įrangos naudojimas ir kokybės standartų, tokių kaip FIFA, FIH, ITF ir IRB, laikymasis padeda užtikrinti, kad mūsų rengiami projektai atitiktų aukščiausius standartus ir specifinius kiekvienos vietos poreikius. Svarbu atidžiai apsvarstyti unikalias kiekvieno projekto ypatybes ir skirti laiko užtikrinti, kad dirbtinė veja būtų tinkamai parinkta ir įrengta, tam, kad jos eksploatavimo trukmė būtų maksimaliai išnaudota. Mūsų įmonė laikosi profesionalaus ir kruopštaus požiūrio į projektų išpildymą, o tai yra svarbus veiksnys teikiant geriausias paslaugas savo klientams.

Atsakomybė

Norėdami gerinti įmonės aplinkos apsaugos vadybos sistemą, užtikrinti sėkmingą bei kryptingą bendrovės vystymąsi, stabilią ir konkurencingą padėtį rinkoje, siekiame:

Stiprinti ryšius su užsakovais ir tiekėjais, kurių požiūris į aplinkos apsaugą, atsakomybę ir kliento patenkinimą sutampa su mūsų požiūriu;

    Didinti darbuotojų aplinkosauginį sąmoningumą, mažinti įmonės neigiamą poveikį aplinkai, vykdyti taršos prevenciją, saugiai ir atsakingai tvarkant atliekas;

   Racionaliai naudoti energetinius bei gamtinius išteklius;

   Veikloje vadovautis LR teisės aktų ir kitų norminių dokumentų reikalavimais, reglamentuojančiais verslą ir aplinkos apsaugą;

   Nuolat gerinti aplinkos apsaugos (EN ISO 14001) vadybos sistemos rezultatyvumą ir veiksmingumą, renkant, analizuojant ir aptariant išsikeltų tikslų įgyvendinimą.

Kontaktai

Turite klausimų?
Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

Siųsdami užklausą sutinkate su mūsų privatumo politika

Pradėkime projektą kartu.

Tel. nr.:

+ 370 (45) 440000

El. paštas:

info@sportsbaltic.lt

Adresas:

Pušaloto g. 170, Panevėžys, Lietuva LT-35291